Kod produktu: 4ekMunia160/200b
Łóżko tapicerowane Velvet Dream 160/200 z pojemnikiem Beż
11 osób kupiło ten produkt
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Informacja >
| Długość: | 215 cm |
| Szerokość: | 130/ 150/ 170/ 190 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Wysokość przodu i boku wraz z nóżką: | 36 cm |
| Grubość oparcia: | 8 cm |
| Grubość boku: | 4 cm |
| Grubość przodu: | 6 cm |
| Nogi czarne z tworzywa : | 2,5 cm |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Informacja o Bezpieczeństwie Produktów – Meble (GPSR)
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).