Kod produktu: 4ekMuniaII120/200b
Łóżko tapicerowane Velvet Dream Premium z nóżkami 120/200 z pojemnikiem Beż
Łóżko tapicerowane z pikowanym wezgłowiem i eleganckimi nóżkami łączy klasyczny styl z najwyższą jakością. Solidna konstrukcja i staranna tapicerka gwarantują trwałość i komfort, a subtelne pikowania i lekkie nóżki dodają elegancji. Idealne do nowoczesnych i klasycznych sypialni.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Informacja >
Łóżko tapicerowane z pikowanym wezgłowiem i eleganckimi nóżkami to połączenie najwyższej jakości i klasycznego stylu. Starannie wykonana tapicerka oraz solidna konstrukcja zapewniają trwałość i komfort użytkowania. Subtelne pikowania dodają luksusowego charakteru, a delikatne nóżki nadają lekkości, doskonale wpisując się w nowoczesne i klasyczne aranżacje sypialni. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących estetykę i funkcjonalność.
| Długość: | 215 cm |
| Szerokość: | 130/ 150/ 170/ 190 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Wysokość przodu i boku wraz z nóżką: | 44 cm |
| Grubość oparcia: | 8 cm |
| Grubość boku: | 4 cm |
| Grubość przodu: | 6 cm |
| Nogi metalowe: | złote /srebrne /czarne |
| Wysokość nóżki: | 10 cm |
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
4ektech Adam Fortuna
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Informacja o Bezpieczeństwie Produktów – Meble (GPSR)